ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLAKrálův Dvůr, Jungmannova 292

Pohár rozhlasu – atletická soutěž škol

Naši žáci se účastnili 54. ročníku atletické soutěže školních družstev. Pohár rozhlasu je tradiční atletická soutěž, ve které sportovci změří síly v disciplínách 60m, 600m - 1000 m, skok do dálky, skok do výšky, hod kriketovým míčkem, vrh koulí a ve štafetě 4x60m. V letošním ročníku se velmi zadařilo mladším chlapcům, kteří týmovou soutěž vyhráli a postoupili do krajského finále. Starší dívky obsadily krásné druhé místo. Ostatní účastníci dopadli také velmi dobře, protože letos byl přihlášen rekordní počet škol. Těšíme se z výkonů našich žáků, které byly velmi slibné i do dalších sezón. Žáci a žákyně bojovali do poslední chvíle a povzbuzovali se navzájem, což je potěšující a zároveň motivující do dalších let.