Třeťáci navštívili Letiště Václava Havla v Praze
Na závěr školního roku žáci 3. C navštívili Letiště Václava Havla v Praze. Během dvouhodinové prohlídky se seznámili s provozem letiště, dozvěděli se mnoho nových informací o odbavování cestujících i řízení letového provozu a měli jedinečnou možnost nahlédnout i na místa, kam se běžní cestující nedostanou. Nejvíce se dětem líbila návštěva hangáru, kde si mohly prohlédnout letadlo nejen zvenku, ale také zevnitř. Exkurze se povedla a stala se tak krásnou tečkou za uplynulým školním rokem.
Mgr. Soňa Pacnerová