Atleticko-softballový kroužek

Určeno pro žáky 1. až 3. tříd ZŠ Králův Dvůr

Termín: každou středu od 15:00 do 16:00

Nezávazná ukázková hodina pro všechny zájemce proběhne ve středu 21. září.

Kroužek bude probíhat na podzim a na jaře na venkovním školním hřišti. Při špatném počasí a v zimě bude probíhat kroužek v tělocvičně. V případě státních svátků školních prázdnin kroužek není.

Kroužek bude zaměřen: 1. na dovednost správného běhu s prvky atletické abecedy, 2. na dovednost správného házení a chytání míče, 3. časem přidáme i odpalování míčů a základy hry softball.

Vybavení: sportovní obuv na ven, sportovní obuv do haly (čistá s protiskluznou podrážkou), sportovní oblečení, pití v uzavřené plastové láhvi, ostatní vybavení na softball dětem půjčíme.

Cena: 1.500 Kč na celý školní rok

Přihláška: Děti dostanou přihlášku na ukázkové hodině a pokud budou chtít chodit, tak ji přinesou na další hodinu nebo ji odevzdají ve školní družině. Kroužek je určen maximálně pro 16 dětí.

Kontakt: Michal Maryška, tel. 731 545 955, club@piranhas.cz