ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLAKrálův Dvůr, Jungmannova 292

Akce ŠD – rozloučení se školním rokem 2021/2022 – 1.B a 1.C

 

Vážení rodiče,

v pátek dne 24.6.2022 se koná pro žáky 1.B a 1.C třídy spinkání ve škole.

Sejdeme se v 17.00hod. ve škole a začneme soutěžit. V 18.00hod. budeme opékat špekáčky na školní zahradě. Tato aktivita bude přístupná i rodičům (přítomnost rodičů vítána). Přijďte si s námi posedět, popovídat, a i ten špekáček si můžete společně se svými dětmi opéct. Od 19.30hod. bude pro žáky pokračovat připravený program a následně hupky dupky do spacáčků a kráskou dobrou noc. Ráno nás čeká společná snídaně (poprosíme maminky o něco dobrého do krabiček), zahrajeme si ještě pár her na rozloučenou a v 10.00hod. zase zpátky k maminkám.

Co potřebujeme?

  • Spacák
  • karimatku
  • polštářek
  • plyšáčka
  • hygienické potřeby
  • něco k snídani
  • 60.-Kč
  • a hlavně dobrou náladu!!!!!!!!

Prosíme o zpětnou vazbu (abychom s kolegyní věděly, kolik máme obstarat potravy).

Společně se těšíme a děkujeme za spolupráci.

Mgr. Iva Meškanová a Renáta Vácová, vychovatelky 1.B a 1.C