ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLAKrálův Dvůr, Jungmannova 292

Adaptace nejmenších dětí 31.8.

Seznámení a nahlédnutí do třídy se koná ve středu 31.8. od 9 do 10 hodin ve třídě Sluníček, Berušek, Broučků a pro čtyřleté děti ze třídy Žabiček, které nově nastupují do MŠ.

Předáte ve třídě potřebné tiskopisy, dáte dítěti věci do šatní skříňky, můžete si prohlédnout třídu, umývárnu… Společně si řekneme, jak to v naší třídě chodí, jak s dětmi pracujeme a kde. Pohrajeme si, společně pak uklidíme hračky a budeme se těšit na 1.9., kdy do třídy vstoupí již dítě samo. Zeptáte se, co potřebujete vědět.

Adaptace dětí s polodenním režimem bude po dobu 5 pracovních dní, teprve až ve čtvrtek 8.9. mohou začít děti spinkat. Od 1. do 7.9. budou u dětí obě učitelky na ranní směnu, abychom dětem zajistili klidné a postupné zvykání na nové zázemí.