Soutěž mladých zdravotníků

Soutěž hlídek mladých zdravotníků

Dne 27. dubna se  v Králově Dvoře konala již tradičně okresní soutěž Hlídek mladých zdravotníků, které se zúčastnilo 11 hlídek v mladší kategorii a 9 hlídek v kategorii starší. Harmonogram této soutěže byl skoro stejný jako každý rok - ošetřování zranění jako jsou například zlomeniny, tepenné a žilní krvácení, resuscitace, bezvědomí, popáleniny atd.. Tedy vše, s čímž se můžeme v běžném životě setkat. Navíc zde byla i stanoviště s dopravními značkami  a léčivými rostlinami. Naše škola se umístila  v mladší i starší kategorii na krásném prvním místě. I ostatní naše družstva úspěšně reprezentovala naši školu. Na konci května čeká vítězná družstva krajské kolo v  Kutné Hoře. Doufejme, že budeme stejně úspěšní jako doposud ...

Autorka: Petra Vlasáková 8.ročník