Soutěž - Koloběh vody

Soutěž žáků na téma koloběh vody v přírodě.

Třetí a čtvrté ročníky se zapojily do výtvarné soutěže „Koloběh vody v přírodě", která probíhala pod záštitou firmy VAK Beroun s podtitulem voda jako nezbytná součást. Píle a snaha žáků ZŠ Králův Dvůr se odrazila na skvělém umístění. A tak žáci čtvrtého ročníku pod vedením paní učitelky Klimtové obsadili druhé místo a žáci třetího ročníku v čele s paní učitelkou Zajícovou dosáhli dokonce prvního místa.

1. dubna se uskutečnilo slavnostní předání cen, kdy žáci kromě hodnotných cen obdrželi také finanční odměnu, díky které mohou uspořádat školní výlet do westernového městečka. Navíc byli žáci pozváni na slavnostní vyhlášení republikového kola, které proběhne v Berouně pod záštitou ministra kultury MUDr. Jiřího Bessera.