Putování za Čtyřlístkem

Naše putování začalo už v září. Každý měsíc my „druháčkové" jsme plnili různé úkoly, hráli hry a soutěže. 19. dubna v pátek jsme ale vyrazili na Křivoklát na naučnou stezku, kde jsme si hráli, ale i poznávali zvířátka a kytičky. Měli jsme velký přírodovědný závod. Po návratu jsme si sami připravili večeři a potom jsme vyráběli trička. Nejvíc nás ale bavila noční hra za velikonočním zajícem. Škola večer po tmě je totiž moc strašidelná a spinkání ve spacácích ve třídě byla legrace. Vůbec jsme nechtěli usnout a ráno jsme brzy vstávali. Dopoledne jsme hráli ještě hry.

Napsali: Petrášová, Hyttnerová, Řejha (žáci 2. třídy)