Psí den

Dne 15.5.2010 pořádaly žákyně ZŠ Králův Dvůr dobročinnou akci pro psí útulek Buštěhrad. Na přípravě této akce se s žákyněmi 8.B, 9.B a 9.A podílely také paní učitelka Spurná a paní učitelka Pacnerová. Akce se zúčastnilo 27 pejsků - Paní učitelka Pacnerová předvedla společně se svojí sestrou a maminkou výcvik psů. Pejskové soutěžili v kráse a v umění. Každý potom obdržel odměnu. Děkujeme dále také sponzorům. A to panu Petru Vlasákovi z Trubské, paní Magdě Hánové z Hořovic. Velké díky patří také paní Lucii Majerové, která zapůjčila svoje koně a všichni se na nich mohli svézt. Dále také děkujeme MVDr. Stloukalovi, který provedl přejímku psů. Celým pořadem nás provázela paní učitelka Klimtová. Psí útulek od nás dostane pamlsky a misky na potravu. Akce se velice zdařila, líbila se a když nám to finance dovolí, tak ji určitě opět uspořádáme.
Klára Nová, žákyně 9.B