Psí den

Dne 11.6.2011 proběhla na ZŠ Králův Dvůr, Jungmannova 292, dobročinná akce na podporu nadace DARUJ DVĚ EURA, DARUJEŠ ŽIVOT. Vybrané peníze žáci naší školy věnovali na operaci Ajky, která strádala v útulku na Slovensku (příspěvek činil 2000,- Kč). Děkujeme všem, kteří nám přispěli na tuto akci, hlavně paní Magdě Hánové z Hořovic, která nám každoročně věnuje pamlsky pro psy a MVDr. Stloukalovi, který provádí přejímku psů zdarma. Velké poděkování patří žákům 8.B a 9.B a pedagogickým pracovníkům, kteří se na této akci podíleli. Všichni jsme prožili krásné dopoledne a těšíme se na příští rok na další setkání.

Žáci ZŠ Králův Dvůr