Vítáme Vás na stránkách ZŠ A MŠ Králův Dvůr

Naleznete zde kompletní informace o naší škole, rozvrhy hodin, plán akcí školy, fotogalerii, ukázky prací našich žáků, aktuality, kontaktní údaje atd.

Aktuality

09.07.2019

Termíny prázdnin 2019_2020

Organizace školního roku 2019/2020 v základních školách, středních školách, základních uměleckých...
08.07.2019

Seznam 1.A, 1.B 2019

Třída: I. A Mgr. Ivana Janáčková 1. Baloun Václav 2. Baťová Adéla 3. Brambora Jáchym 4. Císařová...
05.06.2019

Seznam pomůcek pro 1.třídu

Ve školním roce 2019/2020 obdrží prvňáčci veškeré učebnice a pracovní sešity. Dále žáci...
16.05.2019

Upozornění k zápisům do MŠ

Důležité upozornění k zápisům dětí do mateřských škol v Králově Dvoře. Vyzýváme rodiče dětí,...
06.05.2019

Zápis dětí do ŠD pro šk.rok 2019/20

Zápis k zájmovému vzdělávání (školní družina) na školní rok 2019/2020 Organizace zápisu: 1. Zápis...

08.07.2019 - Seznam 1.A, 1.B 2019

Třída: I. A
Mgr. Ivana Janáčková

1. Baloun Václav
2. Baťová Adéla
3. Brambora Jáchym
4. Císařová Štěpánka
5. Červenková Nella
6. Dvořák Daniel
7. Dvořáková Kateřina Anna
8. Eliáš Patrik
9. Fatková Sofie
10. Fuksa Teodor
11. Györödi Adam
12. Hodačová Darina
13. Hodačová Dominika
14. Horová Terezie
15. Jánošík Samuel
16. Krumlová Šárka
17. Kubešová Ema
18. Makarenko Alex
19. Martínek Martin
20. Pacner Marek
21. Rydzi Jakub
22. Skočdopole Vojtěch
23. Szabó Adrian
24. Šaroch Martin Hugo
25. Šrámková Ema
26. Vávra Matěj
27. Vávrová Nikola
28. Vondrová Johana
29. Vyhnálková Ema
30. Zítková Rozárie
31. Červenka Dominik

 

Třída: I. B
Mgr. Anna Geroldová

1. Buncík Štěpán
2. Fenclová Anna
3. Filipová Sophie
4. Franko Aleš
5. Harčaríková Adéla
6. Herčík Petr
7. Hušnerová Klaudie
8. Janovská Jana
9. Kalinová Nela
10. Kolářová Samanta
11. Kovačovičová Kristina
12. Krivačková Sabina
13. Ludvík Jakub
14. Machová Jessica
15. Mazáč Pavel
16. Medřická Julie
17. Meruna Tomáš
18. Miko Jan
19. Mirgová Veronika
20. Pešková Klára
21. Pexa Šimon
22. Poláček Michal
23. Repetchi Maxim
24. Smrž Sebastian
25. Snop David Roman
26. Sochor Nicolas
27. Souček David
28. Stehlíková Ema
29. Svoboda Marek
30. Švec Jakub
31. Tapu Ionela
32. Zajícová Stela

Copyright © 2009-2019 Základní a mateřská škola Králův Dvůr
Developed by Kinet